Bramy garażowe

Bramy garażowe

 

Bramy garażowe segmentowe, które Państwu prezentujemy zostały wykonane w oparciu o wysokiej jakości materiały stalowe, odpowiednio zabezpieczone galwanicznie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wnętrze paneli wypełnione zostało 45 mm warstwą pianki poliuretanowej, dającej wysoką odporność akustyczną i termiczną.

Więcej szczegółów

Bramy garażowe

Proponowane przez nasz salon bramy garażowe posiadają w standardzie prowadnicę stalową wraz z kompletem zawiasów. Odpowiednio wyprofilowane panele bramy posiadają system elastycznych uszczelek izolujących pomieszczenie przed deszczem, śniegiem i chłodem.

Dodatkowym atutem bram, jest spełnienie wymogów w zakresie zabezpieczenia przed przypadkowym przycięciem palców, zaczepieniem i skaleczeniem, wypadnięciem skrzydła bramy.

Bramy garażowe segmentowe wykonywane zostały w wersji Standard i Classic z zastosowaniem różnych wzorów przetłoczeń i szerokiej gamy kolorystycznej. Wybór odpowiedniego typu bramy uzależniony jest od wielkości otworu oraz wysokości nadproża.

W wyposażeniu opcjonalnym proponujemy zastosowanie automatyki, która w znaczny sposób wpływa na wygodę i funkcjonalność bramy garażowej.

 

Typy paneli:

L - panel bez przetłoczenia
Dostępne kolory
złoty dąb
kolory RAL

.

 

M - przetłoczenie średnie
Dostępne kolory
złoty dąb
kolory RAL

.

 

S - przetłoczenie wąskie
Dostępne kolory
złoty dąb
jasny orzech
mahoń

.

 

Mikrofala
Dostępne kolory
mikrofala
kolory RAL

.